У Харкові ведуться масштабні роботи з ремонту доріг
11 липня 2018 12:49 Інфраструктура
У Харкові ведуться масштабні роботи з ремонту доріг Ремонт магістралей і внутрішньоквартальних доріг триває цього літа в Харкові.

Як повідомили в Департаменті будівництва та дорожнього господарства, триває реконструкція вул. Клочківської. На ділянці від вул. Букової до пр. Перемоги виконуються роботи з влаштування тротуарів та підпірної стінки. На ділянці від Бурсацького узвозу до Клочківського узвозу розпочато перекладання мереж водопроводу, зв'язку, електропостачання, пізніше будуть виконані роботи з влаштування зливової каналізації і дорожнього покриття дороги і тротуарів.

Також ведуться роботи на пр. Московському, в центральній частині міста - на ділянці від пл. Конституції до вул. Богдана Хмельницького. Там виконується будівництво зливової каналізації, реконструкція водопровідної мережі і зовнішнього освітлення, перекладання трамвайних колій. Крім того, роботи по влаштуванню зливової каналізації, розширення проїжджої частини виконуються на пр. Московському в Індустріальному районі, на ділянці від вул. 12 Квітня до вул. Роганської.

Крім того, розпочато і проводяться роботи з капітального ремонту вулично-дорожньої мережі за такими адресами: вул. Харківських Дивізій, вул. Новгородська (від вул. Клочківської до пр. Науки), вул. Культури (від вул. Галана до вул. Ромена Роллана), вул. Наталії Ужвій, пр. Тракторобудівників (від вул. Валентинівської до вул. Бучми); естакада через залізничні колії Харків-Чугуїв; Купецький міст; естакада №2 по вул. Комунальній; естакада №3 по пр. Льва Ландау; шляхопровід через пр. Московський; шляхопровід через залізничні колії Харків-Куп'янськ; міст через р. Немишля; шляхопровід над вул. Воровського; Льговский шляхопровід. 

Поточний ремонт доріг (асфальтування, ямковий ремонт тощо) виконується на вул. Золочівській, вул. Фісановича, вул. Полтавський Шлях, вул. Леся Сердюка, вул. Залютинській, вул. Воскресенській, а також вул. Ляля Убийвовк, вул. Дербентській, вул. Вальтера, вул. Академіка Курчатова, вул. Чичибабіна, вул. Бакуліна, вул. Зубенка, вул. Герцена, вул. Молодіжній, вул. Профспілковій, вул. Луї Пастера, вул. Роменській, вул. Садовій та ін.

Уже в цьому році виконано капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів на 55 об'єктах, на 94-х - роботи тривають.

Друкувати
Останні новини