У Харкові триває підготовка мереж до опалювального сезону
13 червня 2018 12:57 ЖКГ
У Харкові триває підготовка мереж до опалювального сезону У місті тривають роботи з підготовки мереж тепло-, водопостачання і водовідведення до нового опалювального сезону.

Сьогодні, 13 червня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів в міськраді нараду щодо підготовки міста до опалювального сезону. Нарада пройшла за участю голів районних адміністрацій, директорів профільних департаментів та комунальних підприємств.

Як повідомив Ігор Терехов, КП «Харківські теплові мережі» вже отримало 250 тис. євро кредитних коштів на ремонт зношених ділянок транзитних трубопроводів у 41 житловому будинку в Харкові.

«Наступного тижня будуть підраховані обсяги всіх робіт, буде закуплено весь необхідний матеріал, підрядники приступлять до ремонту трубопроводів, і проблему транзитних магістралей ми успішно вирішимо», - підкреслив перший віце-мер.

За його словами, також масштабні ремонтні роботи планується провести на основних тепломагістралях міста, на яких сталися пориви в кінці минулого опалювального сезону. Ці роботи планується виконати за рахунок коштів Світового банку.

«Вже готова проектно-кошторисна документація. Ми стоїмо на порозі оголошення тендерів і розраховуємо, що вже через два місяці комунальники вийдуть на найбільші магістральні трубопроводи - 11-ту та 94-ту магістралі», - зазначив Ігор Терехов.

Також він повідомив, що з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса з міського бюджету виділено кошти на придбання для «Харківських тепломереж» нової техніки, яку передадуть у кожен район міста. Це екскаватори, самоскиди та спецтехніка, які будуть задіяні в підготовці міста до зими.

Нагадаємо, що в житлових будинках зараз ведуться роботи з перевірки та ремонту систем центрального опалення, внутрішньобудинкових мереж гарячого та холодного водопостачання та водовідведення. Всього на сьогоднішній день підготовлено близько 30% внутрішньобудинкових мереж.

Друкувати
Останні новини