У Харкові студенти виступають з концертами для школярів
24 січня 2017 17:06 Освіта
У Харкові студенти виступають з концертами для школярів Концерти для школярів «Студенти майбутнього» проходять ціми днями в концертному залі «Україна».

Перший концерт для школярів Новобаварського району відбувся сьогодні, 24 січня, напередодні Дня святої Тетяни - покровительки всіх студентів. Для дітей виступили танцюристи колективу «Action Street», співачка, студентка Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Марія Горобцова, колектив сучасної хореографії Харківської державної академії фізичної культури, воркаутери спортивного клубу «BarStylers», студія брейданса «X-Makers», співак, студент Української академії банківської справи Національного банку України Негуа Сагару, учасники телепроекту «Ліга Сміху» - збірна команда КВК вищих навчальних закладів Харкова «Улюблене місто» та інші колективи.

Також школярі подивилися лазерне шоу і взяли участь в конкурсі з призами. Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, серію концертів проведуть для того, щоб познайомити школярів з вишами і творчими досягненнями студентів.

«Сьогодні виступають студенти та випускники різних вишів. Школярі зможуть познайомитися з ними, дізнатися про їхні досягнення та визначитися з майбутньою професією. Важливо показати творчий розвиток молоді, її спортивні досягнення», - зазначив Костянтин Лобойченко.

За його словами, для різнопланового розвитку дітей цього року в Харкові відремонтують ще п'ять клубів за місцем проживання, відкриють перший в Україні Велодом (біля пам'ятника Велосипедисту), де можна буде взяти велосипеди на прокат, навчитися на них кататися.

Зазначимо, що другий студентський концерт для школярів відбудеться 26 січня.


Друкувати
Останні новини