У Харкові стартують Тижні Німеччини
10 листопада 2017 13:16 Міжнародне співробітництво
У Харкові стартують Тижні Німеччини Культурно-просвітницький проект «Тижні Німеччини» проходить з 10 по 24 листопада в Харкові.

За словами організаторів, цього року захід присвячений 25-й річниці українсько-німецьких дипломатичних відносин і 27-річчю побратимських відносин між Харковом і Нюрнбергом.

Так, в рамках Тижнів Німеччини 13 листопада на вул. Пушкінській, 28 відбудеться відкриття муралу, який символізуватиме українсько-німецькі відносини.

Цього ж дня у Художній галереї ім. Генріха Семирадського в ХНУ ім. В. Н. Каразіна відкриється Культурно-просвітницька виставка «Here I stand - Мартін Лютер, Реформація і її наслідки», присвячена 500-річчю початку Реформації. Експозиція змальовує різні боки тодішнього життя: економічні аспекти, науку, вплив держави і церкви на побут, значення мов і, нарешті, розкриває особистість самого Мартіна Лютера. Також 20 листопада на історичному факультеті ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбудеться Міжнародна наукова конференція «Спадщина Реформації: до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера і пам'яті Ю. А. Голубкіна (1941-2010)», в якій візьмуть участь вчені та студенти.

Крім того, серед студентів пройде конкурс з креативної економіки, де команди представлять проекти в сфері креативної економіки для Харкова і області. Всього на конкурс подано 34 заявки, з них 10 дійшли до фіналу, який відбудеться в середу, 15 листопада (початок - о 14:00), в хабі соціальної активності «Студія 42» (пл. Конституції, 1, Палац праці, під'їзд №7, 2-й поверх). Команда-переможниця отримає 3000 євро на реалізацію свого проекту.

16 листопада відбудеться Міжнародний форум з мультидисциплінарного підходу до роботи з дітьми з особливими потребами «Вчимося жити разом». Його головним завданням буде вироблення національної стратегії допомоги дітям з особливими потребами та створення комунікаційного майданчика, на якій на рівні держави, регіонів і громад об'єднаються всі зацікавлені сторони.

Також в рамках Тижнів Німеччини в Харкові пройде конкурс дитячого малюнка «Живемо разом і міняємо світ», фінал якого відбудеться під час форуму «Вчимося жити разом».

Крім того, з 10 по 24 листопада в «Будинку Нюрнберга» (вул. Чернишевська, 15) харківські школярі представлять свої малюнки на тему побратимства двох міст: «Харків - Нюрнберг: 27 років разом».

Друкувати
Останні новини