У Харкові розроблять нові туристичні продукти
03 серпня 2017 13:03 Місто
У Харкові розроблять нові туристичні продукти Семінар, присвячений розробці нових туристичних продуктів для Харкова, стартував сьогодні, 3 серпня, для представників громадськості та бізнесу міста.

Дводенний семінар-тренінг «Туристичний актив Харкова» проходить на базі КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» (готель «Airport»). Захід проводить Асоціація індустрії гостинності України за підтримки Харківської міської ради.

Так, за словами начальника відділу Департаменту міжнародної співпраці Юлії Згурської, ключова мета семінару-тренінгу - сформувати в Харкові згуртований туристичний актив, який спільними зусиллями громадських організацій, бізнесу, а також представників міської влади розробить нові туристичні маршрути і продукти для міста.

«Ми сьогодні спеціально зібрали представників різних соціальних груп, щоб подивитися і зрозуміти, що місто Харків може пропонувати туристам. В результаті ми хочемо отримати готові комерційні проекти з фіксованою ціною і презентувати їх українським туроператорам, які згодом і привозитимуть туристичні групи у Харків», - зазначила Юлія Згурська.

Голова Асоціації індустрії гостинності України, а також тренер семінару Олександр Лієв зазначив, що в Харкові дозрів туристичний актив, який разом з громадою готовий і зможе приймати великі туристичні потоки.

«Інфраструктура Харкова дуже крута і набагато цікавіша, ніж у основної маси українських міст. Тому залишилося придумати свої родзинки, з якими асоціюватиметься місто у туристів. Ось цей образ і сформує туристичний актив після закінчення наших тренінгів», - підкреслив Олександр Лієв.

Вже через місяць представники турактива міста презентують у Києві готові туристичні пропозиції.

Зазначимо, що сьогодні стратегія розвитку туризму Харкова включає п'ять основних напрямів: діловий, історичний, розважальний і сімейний туризм, а також місто науки, на яких і будуть зроблені акценти при розробці турпродуктов.

Нагадаємо, що в Харкові спостерігається збільшення туристів, що приїжджають до міста - в порівнянні з 2016 роком зростання склало приблизно 30%.


Друкувати
Останні новини