У Харкові розробили дев'ять тематичних екскурсій
29 січня 2019 16:43 Міжнародне співробітництво
У Харкові розробили дев'ять тематичних екскурсій У Харкові розробили дев'ять тематичних і провели 25 соціальних екскурсій.

Про це сьогодні, 29 січня, підбиваючи підсумки роботи за 2018 рік, повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва.

Так, спільно з КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» були розроблені такі туристичні маршрути: «Харків - університетське місто», «Щиро про віру. Релігії світу», «Вокзали, вагони, перони (Харків залізничний)», «Казковий світ солодощів», «Де козак, там і свобода», «Весь світ - театр. Харків театральний», «Таємниці археології Харкова», «Харків сильний, Харків спортивний», «Зелені легені міста. Парки, сади, фонтани».

Крім того, минулоріч було проведено 25 соціальних екскурсій. У заходах взяли участь понад 1 тис. дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, з числа вимушених переселенців і сімей учасників АТО, а також люди пенсійного віку і ветерани.

В рамках Днів європейської спадщини і з метою залучення уваги громадськості до пам'ятників архітектури пройшли три інтерактивні екскурсії в приміщенні колишнього театру-цирку Грікке, які відвідали понад 200 харків'ян.

За підсумками 2018 року, за версією порталу «Zruchno.Travel», Харків увійшов до Топ-10 туристичних міст України.

Друкувати
Останні новини