У Харкові пройшов фестиваль-конкурс «Студентська весна»
20 квітня 2017 18:01 Культура
У Харкові пройшов фестиваль-конкурс «Студентська весна» Гала-концерт міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2017» відбувся сьогодні, 20 квітня, у концертному залі «Україна».

Конкурс проходив у кількох номінаціях: естрадний, народний, академічний вокал; сучасна, народна і бальна хореографія; естрадно-класичний інструментальний жанр; пантоміма; студентський театр; кінодебют. У відбіркових турах взяли участь 354 творчі колективи з 31 виша міста Харкова.

Журі обрало кращих з них, і на сьогоднішньому гала-концерті виступили 24 колективи, які представляли всі вищі навчальні заклади Харкова. Всього на сцені було представлено понад 400 номерів.

Заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко привітав переможців і учасників конкурсу і вручив кращим колективам пам'ятні дипломи фестивалю.

«Вітаю вас, бажаю вам, щоб ви ставали ще більш творчими, розвивалися, досягали нових вершин для Харкова і всієї країни. Ви - молодці, у фестивалі взяли участь понад тисячу студентів, 31 виш! Дякую за вашу активність і за те, який приклад ви подаєте нашим школярам», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Організатори заходу - Харківський міський центр дозвілля молоді за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.


Друкувати
Останні новини