У Харкові пройшла зустріч студентів з українською молоддю, яка навчається за кордоном
06 лютого 2019 11:49 Міжнародне співробітництво
У Харкові пройшла зустріч студентів з українською молоддю, яка навчається за кордоном Зустріч з молодими людьми з України, які навчаються у Словаччині, пройшла 5 лютого у Почесному консульстві Словацької Республіки.

Захід організували Департамент міжнародного співробітництва міськради спільно з профільною комісією Молодіжної ради при Харківському міському голові. Мета таких зустрічей - налагодити спілкування між студентами і встановити партнерські відносини з молодими людьми, які навчаються за кордоном, для реалізації нових ініціатив.

У зустрічі зі студентами взяли участь представники Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова і Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Як зазначив Почесний консул Словаччини Віктор Попов, організація подібних заходів - це ще один спосіб залучити молодь до участі в міжнародних програмах з обміну для отримання освіти і нового досвіду.

Нагадаємо, що раніше подібна зустріч пройшла у Почесному консульстві Франції. 

Друкувати
Останні новини