У Харкові пройдуть Дні фінансової грамотності та виставка унікальних монет
13 листопада 2017 12:20 Суспільство
У Харкові пройдуть Дні фінансової грамотності та виставка унікальних монет Освітні заходи у рамках Днів фінансової грамотності пройдуть з 15 по 17 листопада в Харківському університеті банківської справи (пр. Перемоги, 55).

Відкриття проекту відбудеться 15 листопада (початок - о 13:00). У ньому візьмуть участь представники Національного банку України, Агентства США з міжнародного розвитку USAID, компанії «Visa».

Захід проводиться під гаслом «Керуй фінансами впевнено». Його мета - навчити харків'ян управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття зважених фінансових рішень.

Як повідомили організатори, фінансовій грамотності навчатимуть 15 професійних спікерів, які спеціально приїдуть до Харкова. У програмі - інтерактивні тренінги та семінари, лекції та презентації від провідних фінансистів країни.

Всі бажаючі зможуть подивитися дев'ять відеорозповідей із серії «Гривня - наш символ», які показують історичний та символічний сенс кожної банкноти з номінального ряду української валюти. Також харків'яни зможуть познайомитися з тематичним мобільним додатком, який наочно демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот номіналом 100 і 500 грн.

Всі, кому цікава історія українських грошей, побачать першу виїзну виставку купют та монет НБУ. Експозиція складатиметься з двох частин. Одна з них присвячена українській гривні, а друга - пам'ятним монетам. Харків'яни зможуть побачити київські та чернігівські гривні, золотники та срібники князя Володимира Великого, перші українські банкноти 1917-1921 років, рублі, гривні та пам'ятні монети незалежної України, присвячені важливим подіям із серії «Відродження української державності», «Герої козацької доби», «Духовні скарби України», «Українська спадщина» та ін. Крім того, харків'янам вперше представлять ексклюзивну колекцію монет, присвячених Харкову і Харківській області. «Це розповідь про славні сторінки історії міста Харкова, що були викарбувані на пам'ятних монетах незалежної України», - зазначили організатори.

Також в університеті представлять фотопроект «Натхненні епохою УНР»: на фото молоді українці приміряють на себе образи видатних постатей незалежної української держави початку XX століття.

Зареєструватися на участь у заході та отримати більш детальну інформацію можна тут.

Цього року Дні фінансової грамотності пройдуть також в Одесі, Львові та Дніпрі.

Друкувати
Останні новини