У Харкові пройшли випускні вечори
23 червня 2018 22:42 Освіта
У Харкові пройшли випускні вечори У всіх школах Харкова сьогодні, 23 червня, пройшли випускні вечори.

Старшокласникам вручили атестати і медалі. Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов привітав випускників трьох харківських шкіл. Випуск учнів гімназії №144 Московського району пройшов у Національному аерокосмічному університеті «ХАІ». Навчальний заклад в цьому році закінчили 82 учні, дев'ять з них за результатами навчання отримали медалі - вісім золотих і одну срібну.

«Дорогі наші випускники, шановні вчителі, дорогі батьки, друзі. Наші діти сьогодні перетинають той поріг, після якого вони підуть у самостійне, доросле життя. Дорогі випускники, ви сьогодні такі красиві, вже такі дорослі. Я впевнений, що сьогоднішній вечір залишить у вашому житті незабутнє враження. Позаду - іспити, ви вступаєте в самостійне життя. Я впевнений, що всі вже визначили той шлях, яким ви підете по життю. Я хочу побажати вам, щоб цей шлях був успішним. Хочу від імені нашого мера - міського голови Геннадія Кернеса, і від себе особисто побажати вам всім насамперед міцного здоров'я, щастя, благополуччя, щоб ви були успішними в житті, і живіть у нашому прекрасному і мирному місті Харкові», - звернувся до випускників Ігор Терехов.

Також перший віце-мер узяв участь у церемоніях випуску старшокласників гімназії №55 Київського району в Палаці культури Основ'янського району (із 59 випускників четверо отримали медалі) і випускників гімназії №46 Слобідського району в Палаці студентів Національного технічного університету «ХПІ» (з 80 випускників - дев'ять медалістів).

Всього сьогодні в Харкові випускні вечори пройшли в 181 школі для більш ніж 6,5 тис. дітей. Своїми враженнями та почуттями поділилася випускниця гімназії №152 Катерина Степанова.

«Дуже хвилююче, не віриться, що це наш останній день, коли наш клас разом, коли поруч вчителі. Нам влаштували справжнє свято, і начебто потрібно радіти, але дуже сумно розлучатися. Попереду вступ до університету, хочеться стати дизайнером, подорожувати. Я бажаю всім нам, дорогі випускники, наполегливості і прагнення йти тільки вперед», - сказала випускниця.

Нагадаємо, що в місті Харкові 346 одинадцятикласників закінчили школу з медалями, 223 - із золотою і 123 - зі срібною. 31 випускник з десяти навчальних закладів отримав максимально можливий результат по ЗНО - 200 балів. При цьому четверо з них змогли продемонструвати абсолютні знання відразу з двох предметів.


Друкувати
Останні новини