У Харкові проходить відбір у «Школу молодого дипломата 2.0»
12 березня 2019 17:42 Міжнародне співробітництво
У Харкові проходить відбір у «Школу молодого дипломата 2.0» Презентація другого сезону проекту «Школа молодого дипломата» відбулася сьогодні, 12 березня, в рамках конференції «Міжнародні перспективи для молоді Харкова», яка пройшла у Харківській міськраді.

Як повідомив голова комісії з питань розвитку міжнародної співпраці Молодіжної ради при Харківському міському голові Артем Ткаченко, мета проекту - створити цього року в Харкові молодіжну освітню платформу в сфері дипломатії за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міськради, профільних університетів, громадських організацій, дипломатичного корпусу. Проект розрахований, в основному, на студентів 1-4 курсів, які планують пов'язати свою професійну діяльність з міжнародною сферою. У програмі навчання - теоретичні та практичні заняття, присвячені історії дипломатії, дипломатичному протоколу та етикету, а також інтерактивні заняття - дебати, моделювання різних ситуацій.

«Ми отримали 311 заявок на участь у «Школі молодого дипломата», але тільки 25 осіб отримають можливість закінчити її. Випускники школи зможуть не тільки застосувати свої знання на практиці, а й отримають можливість для подальшого працевлаштування - в органах місцевого самоврядування, міжнародних організаціях, установах дипломатичної служби. Після закінчення школи кращі з них пройдуть стажування у Департаменті міжнародного співробітництва Харківської міськради, а також будуть залучатися до проведення міських заходів з міжнародним статусом», - зазначив Артем Ткаченко.

За його словами, найближчим часом пройде відбір у «Школу молодого дипломата 2.0». Претендентів відбиратимуть у кілька етапів, в тому числі через співбесіду.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь побажав усім бажаючим потрапити в другий сезон проекту наполегливості в досягненні поставлених цілей.

«Професія дипломата - це дуже відповідальний крок. Можливо, одного разу хтось із вас дійсно вибере цю непросту, але почесну роботу. Але поле діяльності для фахівця-міжнародника набагато ширше - він може захищати інтереси не тільки держави, а й регіону або міста. Це дуже перспективний напрямок, і школа, я впевнений, надасть в процесі вашого професійного становлення неоціненну допомогу», - зазначив Віктор Рудь.

Початок занять у «Школі молодого дипломата» - 21 березня.

Друкувати
Останні новини