У Харкові проходить міжнародний туристичний форум
16 травня 2018 13:20 Міжнародне співробітництво
У Харкові проходить міжнародний туристичний форум Відкриття Х Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» відбулося сьогодні, 16 травня, в готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv».

У церемонії відкриття взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представники 13 міст України, а також 25 делегацій з 14 країн.

Всіх гостей привітав перший віце-мер. «Нам приємно, що сьогодні тут присутні не тільки міста-побратими і партнери Харкова, а й українські міста. Це говорить про те, що Харків популярний і цікавий Україні. Ми раді рекламувати своє місто, щоб туристи приїжджали до нас, адже харків'янам є чим пишатися. Для нас дуже важливо чути від учасників форуму, що Харків стає туристичним містом. Міська влада робитиме все, щоб Харків розвивався і був найгарнішим і найкомфортнішим містом в Україні», - сказав Ігор Терехов.

Він зазначив, що цього року в форумі вперше беруть участь представники Іспанії, які приїхали з міста Більбао. «Вони чули про Харків і хочуть встановити з нами дружні відносини. Також Харків продовжує розвивати економічні стосунки з Китаєм. У турфорумі беруть участь представники двох китайських міст - Цзинань і Тяньцзінь, з якими ми активно працюємо. У найближчому майбутньому наша делегація вирушить до Китаю переймати досвід в організації та плануванні роботи з підприємцями», - підкреслив перший заступник міського голови.

У рамках форуму досвідом у сфері туризму поділяться представники Ізраїлю, Польщі, Туреччини, Грузії, Німеччини, Болгарії, Чехії та Словаччини. «Я дуже рада, що словацька делегація приїхала до Харкова. Інтенсивність наших взаємин визначається як на урядовому, так і на підприємницькому рівні. Я хочу подякувати міській владі за хорошу організацію форуму. Бажаю всім учасникам конструктивних переговорів і подальших успішних контрактів», - зазначила головний державний радник Департаменту світової політики центрального апарату МЗС Словаччини Соня Крайчева.

Також у форумі бере участь делегація з Кіпру в складі членів уряду і мерів двох міст, з якими сьогодні будуть підписані угоди про встановлення побратимських і партнерських відносин. «Я дуже радий відвідати ваше місто. Нас вразила доброта і привітність харків'ян, а також краса і чистота Харкова. Ми дуже раді, що продовжуємо співпрацю з вашим містом», - сказав Почесний консул України в місті Пафос Яніс Арістодемоу.

Представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України зазначили, що тематика ювілейного форуму дуже актуальна. Сьогодні в Україні сім об'єктів культурної спадщини внесені до реєстру ЮНЕСКО, проте ще близько 150 тис. національних пам'яток архітектури, які цікаві для туристів, повинні опинитися в цьому списку. Іван Ліптуга висловив упевненість, що в ході панельних дискусій буде порушено багато важливих питань щодо збереження культурної спадщини та розвитку креативних індустрій. «Для нас, представників туристичного сектора, дуже важливо відзначити активну позицію, яку займає Харків на туристичній карті України, він представляє нашу країну на всіх міжнародних форумах і національних заходах. Я бажаю Харкову подальшого розвитку і багато туристів», - сказав Іван Ліптуга.

Під час форуму пройшла міжнародна конференція «Збереження культурної спадщини в рамках розвитку туризму: зарубіжний та український досвід». Крім того, за участю іноземних гостей пройдуть секції «Конвенційне бюро: досвід і перспективи. Креативні проекти в туризмі», «Маркетинг як фактор розвитку і промоції туристичних продуктів і дестинацій».

Друкувати
Останні новини