У Харкові проходить акція з боротьби з розповсюдженням наркотиків (доповнено)
11 червня 2018 16:36 Суспільство
У Харкові проходить акція з боротьби з розповсюдженням наркотиків (доповнено) Акція «Намалюй життя», спрямована на боротьбу з поширенням наркотиків у місті, проходитиме протягом червня у всіх районах Харкова.

Про це повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, акція стартувала в Харкові в кінці травня і проходитиме до 26 червня у всіх районах міста. Головне завдання заходу - очистити місто від реклами наркотиків, так званих «закладок», тобто від адрес, за якими можна їх придбати. Ініціювали акцію представники громадського руху «Намалюй життя».

«Головна мета цих акцій - показати дітям, підліткам та їхнім батькам, що наркотики поруч, і зробити все, щоб попередити їх про цю небезпеку. Адже скільки б ми не замальовували ці адреси, до тих пір, поки люди не усвідомлять і не пояснять своїм дітям, що наркотики - це знаряддя вбивства, яке насаджується нашому суспільству ззовні, проблему не вирішити. І, звичайно ж, наше завдання - максимально прибрати інформацію про можливість придбання наркотиків і сформувати в суспільстві психологію протистояння цій проблемі», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Зокрема, 9 червня акція «Намалюй життя» пройшла в Московському районі. У заході взяли участь понад 300 осіб, які за день зафарбували на будівлях близько 300 адрес з продажу наркотиків. Крім того, волонтери створили спеціальну карту Харкова, на якій всі бажаючі можуть вказати будівлі, огорожі та інші об'єкти інфраструктури, на яких є реклама наркотиків.

Зазначимо, що в акції «Намалюй життя» беруть участь громадські організації та всі бажаючи жителі міста. Першим естафету прийняв Індустріальний район: в ході акції було замальовано близько 400 адрес і проведено квест з жителями району, в якому взяли участь понад 100 осіб.

Другим естафету прийняв Київський район: було проведено квест на території району, було закрашено понад 600 адрес з рекламою наркотиків. У заході взяли участь жителі району, депутати міської ради, громадські організації. Згідно з результатами соцопитування жителів району, понад 89% респондентів підтримують акцію зі знищення наркоадрес і готові самі включитися в роботу. Загальноміська акція-квест із знешкодження наркоадрес «Харків без наркотиків!» відбудеться 15 червня у всіх районах міста.

Приєднатися до акції, а також ознайомитися з повною інформацією про її заходи можна на сторінці громадського руху «Намалюй життя» у соціальних мережах.

Захід проводиться за сприяння Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Департаменту охорони здоров'я, Департаменту соціальної політики, а також за участю Міжнародної антинаркотичної асоціації. Акція присячена Міжнародному дню боротьби з наркотиками, який щорічно проводиться в світі 26 червня.

Друкувати
Останні новини