У Харкові привели до ладу міські парки, сквери та двори житлових будинків
05 листопада 2018 12:05 Екологія
У Харкові привели до ладу міські парки, сквери та двори житлових будинків
Прибирання листя в парках, скверах, на прибудинкових територіях, а також уздовж «червоних ліній» пройшло 3 листопада в районах Харкова.

У загальноміському суботнику взяли участь представники районних адміністрацій, співробітники міських установ і організацій, депутати Харківської міської ради, комунальники і жителі міста.

Так, в ході прибирання в Індустріальному районі був наведений лад на території парку ім. В. Маяковського, в Олександрівському сквері, сквері в районі вул. Біблика, 13, сквері Тракторобудівників, а також на вулицях і проспектах Індустріального району. Співробітники закладів охорони здоров'я упорядкували території уздовж лікувальних установ, прибрали листя і викидне сміття. Також санітарне прибирання на території ринків та біля торгових точок провели підприємці і працівники торгових майданчиків і кіосків. Всього у благоустрої району було задіяно понад 2,7 тис. людей і 31 одиниця техніки. В ході робіт учасники суботника очистили понад 40 га території, вивезли понад 250 куб. м сміття та знесли 14 сухих дерев.

У Немишлянському районі на суботник вийшли понад 3 тис. осіб і було задіяно 23 одиниці спецтехніки. Жителі і працівники районних підприємств і установ прибрали листя і вирубали поросль у скверах і дворах, очистили опори і фасади будівель від оголошень. В рамках суботника були впорядковані парк «Зустріч» і сквер Профспілок, пр. Льва Ландау, зелені зони на розділових смугах по пр. Московському, Салтівському шосе, бул. Богдана Хмельницького, пр. Петра Григоренка та іншим. Всього було прибрано понад 60 га території та вивезено близько 200 куб. м листя.

Ще понад 2 тис. осіб долучилися до прибирання у Київському районі. Вони навели лад у Молодіжному парку, Карякіному саду, Березовому гаю, Манжосовому яру, в сквері на перетині вулиць Чкалова та Лісопарківської, а також уздовж «червоних ліній» по вул. Барабашова і вул. Академіка Курчатова. У суботнику було задіяно 26 одиниць техніки. В ході робіт учасники прибирання вивезли понад 420 куб. м листя.

У прибиранні Холодногірського району взяли участь близько 1 тис. осіб, в тому числі учні місцевих шкіл та їхні батьки, співробітники соціальної сфери, комунальних і промислових підприємств району. Також до благоустрою залучили 12 одиниць техніки. В ході робіт було вивезено понад 300 куб. м листя.

В Основ'янському районі на суботник вийшло близько 2 тис. осіб. Вони привели до ладу зелені зони, безхазяйні території і двори. Прибирання пройшло в Дитячому парку, скверах Залізничників і Університетському, у лугопарку і на Гімназійній набережній. Також суботники провели на вулицях Сохора, Достоєвського, Маршака, Валдайській, Яновського, Бутлерівській, Сидоренківській, Москалівській, Руставелі, Грозненській, Вокзальній, Університетській, Батуринській, Локомотивній, Одеській, Українській, а також на пр. Гагаріна, Мереф'янському шосе, в провулках Молчанівському і Руставелі. Крім того, було очищено 15 опор, відновлено 16 кв. м зеленої зони і 60 кв.м покриття в місцях розриттів. Всього після суботника було вивезено 250 куб. м негабаритного сміття.

Ще понад 4,5 тис. осіб приєдналися до загальноміського суботника в Слобідському районі. Серед них - представники райадміністрації, громадських організацій, комунальних підприємств, приватних компаній і жителі району. У прибиранні прибудинкових і безгоспних територій, скверів і парків, а також «червоних ліній» було задіяно 24 одиниці спеціалізованої техніки. Учасники суботника зібрали і вивезли 625 куб. м листя і 85 куб. м викидного сміття. Крім того, посадили 69 беріз і кленів і 15 ялин.

Також у загальноміському суботнику взяли участь понад 200 співробітників КП «Жилкомсервіс». Співробітники підприємства навели лад у зелених зонах по пр. Новобаварському, пр. Льва Ландау, на ділянці від Салтівського шосе до вул. Івана Камишева. Всього комунальники прибрали понад 100 куб. м опалого листя.


Друкувати
Останні новини