У Харкові приступили до перекладання транзитних трубопроводів
11 липня 2018 13:52 ЖКГ
У Харкові приступили до перекладання транзитних трубопроводів Ремонт і заміна ділянок транзитних трубопроводів проводиться у житлових будинках Харкова.

Про це сьогодні, 11 липня, в ході наради з підготовки міста до опалювального сезону повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У нараді також взяли участь голови районних адміністрацій, директори профільних департаментів та комунальних підприємств.

За словами першого віце-мера, на сьогоднішній день в КП «Харківські теплові мережі» вже закуплені всі необхідні матеріали для перекладання транзитних магістралей, складені графіки робіт і на деяких об'єктах ремонт вже розпочато.

Нагадаємо, в місті замінять зношені ділянки транзитних трубопроводів, що проходять через житлові будинки. Всього це торкнеться 41-го будинку. На ці цілі КП «ХТМ» отримало 250 тис. євро кредитних коштів.

За словами Ігоря Терехова, також найближчим часом розпочнуться масштабні роботи з ремонту найбільших тепломагістралей міста, зокрема, 94-ої.

«Світовий банк вже виділив Харкову 4 млн дол. на закупівлю матеріалів для ремонту зношених магістралей, на яких сталися аварії в кінці минулого опалювального сезону. Зокрема, за ці кошти буде придбана якісна поліуретанова труба для перекладання 94-ої магістралі. Вона має більш тривалий термін експлуатації і хорошу теплоізоляцію. В кінці липня буде проведено тендер на закупівлю цієї труби, після чого ми зможемо приступити до ремонту магістралі», - підкреслив Ігор Терехов.

За його словам, до зимового періоду в Харкові також буде закуплено нову снігоприбиральну техніку, дорожніми службами заготовлюються запаси солі і піску.

Також в ході наради було зазначено, що в Харкові триває ремонт внутрішньоквартальних доріг. За словами директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимира Чумакова, цього року планується охопити поточним та капітальним ремонтом понад 300 дворів міста, що більше, ніж торік.

Нагадаємо, що в рамках підготовки до опалювального сезону в житлових будинках Харкова ведуться роботи по перевірці та ремонту систем центрального опалення, внутрішньобудинкових мереж гарячого та холодного водопостачання, водовідведення. На сьогоднішній день до зими вже підготовлено понад 55% внутрішньобудинкових мереж.
Друкувати
Останні новини