У Харкові почали проводить соціальні екскурсії для школярів
18 березня 2017 17:28 Освіта
У Харкові почали проводить соціальні екскурсії для школярів Перша екскурсія в рамках проекту соціальних екскурсій для школярів відбулася в Харкові сьогодні, 18 березня.

Її організували для вихованців дитячого будинку «Родина». Маршрут починався на Жасминовому бульварі і пролягав через центр міста. Протягом екскурсії діти побували біля різних історичних об'єктів і дізналися про них багато нового. Так, діти побували біля Успенського собору, на пл. Конституції, вул. Сумській, пл. Свободи, вул. Клочківській, пройшли через пішохідний міст в сквері «Стрілка», побували біля Старого цирку, на Привокзальній площі. Завершилася екскурсія відвідуванням Музею історії і техніки Південної залізниці, розташованого біля Північного терміналу Південної залізниці.

Зазначимо, цей проект організований Департаментом міжнародного співробітництва та Департаментом освіти. Як повідомила начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, проект реалізується з метою популяризації Харкова і патріотичного виховання дітей в шкільній і позашкільній роботі, з метою просвіти та залучення школярів до пізнавання історії рідного краю.

За словами Юлії Згурської, тематика екскурсій буде різноплановою і охопить як Харків, так і Харківську область. Це будуть не тільки екскурсії, а й інтерактивні конкурси, квести, вікторини тощо для залучення уваги школярів і кращого сприйняття інформації.


Друкувати
Останні новини