У Харкові планують встановити меморіальні таблички воїнам АТО
02 липня 2016 15:59 Місто
У Харкові планують встановити меморіальні таблички воїнам АТО Кілька меморіальних табличок воїнам-харків'янам, які загинули в зоні бойових дій на сході країни, будуть встановлені в Харкові.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 2 липня, на засіданні міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища.

Так, планується, що будуть встановлені таблички Дмитрові Арциленку, Сергію Клюєву, Володимирові Усенку, Володимирові Янчуку, Сергію Чередниченку-Москаленку і Андрію Попелю. Пам'ятні таблички встановлять на фасадах шкіл, де вони навчалися.

Також планується встановити пам'ятні таблички воїнам-інтернаціоналістам Сергію Позняку, Віталію Новохацькому і Михайлові Ткаченку, які загинули в Афганістані. Таблички встановлять на фасаді Харківського ліцею №107.

Крім того, в місті хочуть встановити табличку на честь видатного харківського фотографа і фотохудожника кінця XIX - початку XX ст. Олексія Іваницького - на вул. Полтавський Шлях, 24.

Також на засіданні топонімічної комісії дали згоду на найменування кількох нових вулиць і топонімів. Так, у Харкові з'являться вул. Академіка Вєркіна, вул. Академіка Сергєєва і пл. Героїв Чорнобиля (на вул. Полтавський Шлях). Крім того, через дублювання назв вул. Познанська на Великій Данилівці буде перейменована на вул. Стара Озерянка, а вул. Спортивна на Залютино - в пров. Шарівський.

Друкувати
Останні новини