У Харкові підбили підсумки третього сезону «Битви корпорацій»
11 червня 2018 15:10 Спорт
У Харкові підбили підсумки третього сезону «Битви корпорацій» Нагородження переможців III сезону «Битви корпорацій» відбулося 9 червня в Харкові.

Нагородження пройшло після заключного етапу Весняного кубка турніру - змагань з пляжного волейболу.

За підсумками всіх змагань «Битви корпорацій» переможцем сезону стала команда КП «Харківводоканал», на 2-му місці - команда «Adidas», а 3-е місце посіли представники заводу «Турбоатом».

Кращим спортсменом сезону серед чоловіків став Олександр Сірко з КП «Харківводоканал», серед жінок - представниця команди «Ciklum» Олена Діденко.

Призу глядацьких симпатій була удостоєна команда «Алло», яка перша з усіх учасників «Битви корпорацій» розширила географію змагань, залучивши колег з Дніпра, Полтави та інших міст України.

Нагадаємо, третій сезон «Битви корпорацій» проходив у Харкові з 23 вересня по 9 червня. У турнірі взяли участь 24 команди, це понад 2 тис. спортсменів. Було розіграно близько 200 медалей і 37 кубків. Змагання проводилися за 10 видами спорту: спортивний покер, міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, дартс, стрільба з лука, легка атлетика і пляжний волейбол.

Друкувати
Останні новини