У Харкові оголосили другий фотоконкурс «Герої нашого міста»
14 серпня 2018 15:26 Культура
У Харкові оголосили другий фотоконкурс «Герої нашого міста» II Соціальний фотопроект «Герої нашого міста» пройде у Харкові.

До участі запрошуються як професійні фотографи, так і аматори. Номінації конкурсу: «Подія» (окремі роботи і серії до п'яти знімків) і «Людина за роботою» (окремі роботи). Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, вперше конкурс пройшов торік. Мета проекту - показати будні робітників харківських комунальних служб з будівництва, реконструкції та озеленення, які своєю щоденною роботою роблять місто кращим.

«Саме їхня праця дозволяє посідати Харкову перші місця у різноманітних рейтингах. Ми хочемо дати відчути радість і гордість тим, хто щодня робить часом рутинну, але дуже важливу для всіх харків'ян роботу», - сказала Вікторія Грецька-Миргородська.

У свою чергу автор ідеї конкурсу Олег Єгоров, зазначив, що торік були представлені як портрети людей, так і фото, що зображують роботу техніки. «Зараз же ми хочемо більше зосередитися саме на портретах людей», - зазначив він. 

Фотографії, розміром 30х40 см і 300 DPI, необхідно надіслати до 20 серпня на e-mail: heroesofkharkivcity@gmail.com. Авторів просять не забути вказати прізвище, ім'я, по батькові, дату зйомки, назву сюжету і дати посилання на профіль у соціальних мережах. Адреса проекту у «Facebook»: https://www.facebook.com/heroesofkharkivcity/. 

Конкурсна комісія відбере кращі роботи до 20 серпня. Вони складуть експозицію, яка буде представлена ​​з 22 по 26 серпня на площі перед Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка. Переможці будуть нагороджені грамотами та цінними призами.  

Друкувати
Останні новини