У Харкові обладнали 19 пішохідних переходів для інвалідів-візочників
04 листопада 2014 17:29
У Харкові обладнали 19 пішохідних переходів для інвалідів-візочників Перші 19 пішохідних переходів для інвалідів-візочників обладнали по вул. Сумській - на ділянці від пл. Свободи до пл. Конституції.
Про це сьогодні, 4 листопада, на засіданні комітету із забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури повідомила віце-президент громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова. 

Вона зазначила, що переходи обладнані пандусними спусками, біля яких встановили металеві стовпи, щоб запобігти заїзду автомобілів на пішохідну частину.

У Департаменті будівництва та дорожнього господарства підкреслили, що до кінця наступного тижня на цій ділянці вул. Сумської обладнають ще п'ять пандусних спусків, після чого роботи продовжать навесні наступного року. Крім того, перед пандусними спусками буде викладена рельєфна плитка, що попереджатиме людей із поганим зором про початок проїжджої частини. 

Нагадаємо, що в Харкові планують адаптувати для малобільних груп населення всю вул. Сумську - на ділянці від пл. Павлівській до Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького. Крім пандусних спусків там облаштують куточки для відпочинку, парковки для індивідуального транспорту людей з обмеженими можливостями, громадські туалети та щити з назвою вулиць та видів транспорту, які по ним курсують. Проект розробили в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Друкувати
Останні новини