У Харкові обговорять взаємодію дипломатичних представництв з органами місцевого самоврядування
03 грудня 2018 17:43 Місто
У Харкові обговорять взаємодію дипломатичних представництв з органами місцевого самоврядування I Міжнародна конференція «Особливості взаємодії іноземних та дипломатичних представництв з органами місцевого самоврядування: місцевий аспект» пройде 5 грудня у Харківській міській раді.

У заході візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування міст України, дипломатичних представництв, консульських установ, міжнародних організацій, Міністерства закордонних справ України, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, вишів та ін.

У рамках конференції обговорюватимуться актуальні питання і тенденції розвитку співробітництва між органами місцевого самоврядування, дипломатичними представництвами та міжнародними організаціями. Українські фахівці обміняються досвідом із зарубіжними колегами.

Також у рамках конференції відбудеться відкриття та презентація діяльності Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні.

Початок заходу - о 10:00. Місце проведення: пл. Конституції, 7 (2 поверх, мала зала).

Зазначимо, що захід є одним із етапів реалізації комплексного проекту «Харків дипломатичний», який, зокрема, передбачає організацію тематичної експозиції, продовження роботи Харківського дипломатичного клубу і Школи молодих дипломатів, друк календаря і монографії відповідної тематики.

Друкувати
Останні новини