У Харкові нагородили кращих банківських працівників
19 травня 2017 13:18 Суспільство
У Харкові нагородили кращих банківських працівників Прийом з нагоди Дня банківських працівників відбувся сьогодні, 19 травня, в Харківській міській раді.

У заході взяли участь представники управління Національного банку України в Харківській області, Харківської банківської спілки, профільних вищих навчальних закладів, керівники та працівники банківських установ, які здійснюють свою діяльність на території Харкова.

Заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв підкреслив, що банківська система відіграє величезну роль у розвитку Харкова та України.

«На вас покладено велику відповідальність, від вашого профессіоналізму і досвіду залежить ефективність соціально-економічного розвитку як Харкова, так і держави в цілому. Спільними зусиллями ми продовжуватимемо розвивати і місто, і банківську систему. Цього року ми почали реалізацію нової програми «Теплі кредити», яка користується великою популярністю у харків'ян, і зараз готуємо ще кілька нових програм, які сподіваємося реалізувати спільно з банками», - зазначив Михайло Фатєєв.

Він вручив кращим банківським працівникам Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради й Подяки міського голови. Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Довідка. Указом Президента України від 6 березня 2004 року встановлено День банківських працівників, який відзначається щорічно 20 травня. Банківська система України бере початок від прийняття в березні 1991 року Верховною Радою Закону України «Про банки і банківську діяльність».

Друкувати
Останні новини