У Харкові міняють великі теплові магістралі
14 вересня 2018 18:16 ЖКГ
У Харкові міняють великі теплові магістралі Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 14 вересня, оглянув місця робіт з заміни магістралей КП «Харківські теплові мережі».

На першій точці - вул. Шатилівській - ведеться заміна понад 300 м аварійної труби. Ця магістраль забезпечує теплом частини Шевченківського та Київського районів. Там кладуть нову трубу діаметром 1000 мм з теплоізоляцією. Роботи планується завершити до початку опалювального сезону.

На вул. Валентинівській йде заміна 730 м магістралі, яка забезпечує теплопостачання частини Московського та Київського районів. За роки експлуатації труби і металоконструкції нерухомих опор стали аварійними. Їх заміну здійснять до середини жовтня.

Найбільше часу Ігор Терехов провів на 94-й магістралі, на якій у минулому опалювальному сезоні відбулося кілька поривів. У зв'язку з цим було прийнято рішення повністю її замінити (1,7 км), і зараз там проводиться заміна кількох ділянок труб. Це дозволить забезпечити теплопостачання житлових мікрорайонів від Салтівської котельні.

«До початку опалювального сезону буде реконструйовано більше семи кілометрів магістральних мереж. Такого обсягу перекладань за 15 років моєї роботи ще не було», - зазначив директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.

Ігор Терехов повідомив, що всі роботи йдуть за графіком. Він нагадав, що перекладання труб ведеться як за рахунок коштів Світового банку, так і за гроші ХТМ.

«Ми розуміємо, що це наша зона відповідальності, що ми повинні повністю підготувати Харків до опалювального сезону і пройти його без проблем. Тому фінансування забезпечується в повному обсязі - і на газ, і на електроенергію, і на нові труби. Світовий банк виділив 4 мільйони доларів, а Харківська міська рада тільки на останній сесії - 150 мільйонів гривень. Якщо всі плани будуть витримані, то Харків підготується до опалювального сезону вчасно. Внутрішньобудинкові мережі уже повністю готові, починаємо закриття контурів у житлових будинках, усі служби максимально працюють для стабільного проходження осінньо-зимового періоду», - зазначив Ігор Терехов.

Друкувати
Останні новини