У Харкові хочуть організувати екскурсії для іноземних школярів
04 лютого 2016 12:27 Місто
У Харкові хочуть організувати екскурсії для іноземних школярів Департамент міжнародного співробітництва міської ради працює над проектом з залучення до Харкова шкільних груп з-за кордону.

Як повідомила сьогодні, 4 лютого, начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, в планах міста - організувати цикл екскурсій для школярів з Ізраїлю. За її словами, цей проект зараз обговорюють з другим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні Нелі Шульман.

«На одному з засідань туристичної ради прийняли рішення, що можна реалізувати такий проект. Нам є що показати іноземним школярам, ​​у нас розроблені туристичні маршрути для представників різних діаспор. Для дітей з Ізраїлю можна організувати і екскурсії до Полтавської області. Крім усього іншого, там діє центр хасидизму», - зазначила Юлія Згурська.

Також вона повідомила, що в місті працюють над розвитком сімейного туризму. Зокрема, планується організувати тури вихідного дня в Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, дельфінарій, торгово-розважальні центри тощо.

Зазначимо, що в травні в Харкові пройде туристичний форум, в якому візьмуть участь представники українських міст, різних європейських країн, а також, можливо, США.

Друкувати
Останні новини