У Харкові готуються до масштабного перекладання тепломереж
23 червня 2018 12:09 ЖКГ
У Харкові готуються до масштабного перекладання тепломереж Понад 6,7 км магістральних тепломереж планують замінити у Харкові.

Для цього будуть залучені кредитні ресурси Світового банку. Сьогодні, 23 червня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів зустріч з представниками фінансової установи, у якій також взяв участь директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв.

Кошти будуть виділені в два етапи. Перші 4 млн дол. на закупівлю обладнання для заміни магістральних мереж повинні надійти вже цієї осені. Всі необхідні документи банк отримав, і тепер ХТМ чекає дозволу на проведення тендерів.

«За прискореною процедурою, протягом 30 днів, буде оголошено тендер і буде проведена закупівля матеріалів, що дозволить нам розпочати роботи», - зазначив перший віце-мер.

Всього планується замінити понад 6,7 км магістральних мереж діаметром від 400 до більш ніж 1000 мм. За словами Сергія Андрєєва, це наймасштабніша заміна тепломереж за останній час. Будуть замінені ділянки на 94-й магістралі, магістралі на вул. Динамівській, Московському проспекті та ін.

Ігор Терехов підкреслив, що завдання - замінити зношені мережі на сучасні в першу чергу там, де великий знос мереж і де найчастіше відбуваютсья аварії, щоб максимально якісно підготувати місто до нового опалювального сезону.

«Теплові мережі - одна з найбільш болючих точок житлово-господарського комплексу. Це артерія, яка забезпечує життєдіяльність міста. В умовах зростання ціни на газ, тарифів ми поставлені в жорсткі рамки. Потрібно підготувати ХТМ до роботи в осінньо-зимовий період. На останній сесії міськради на підтримку підприємства було виділено близько 50 млн грн фінансової допомоги. Ми повинні розуміти, як будемо працювати надалі, стратегію розвитку тепломереж, як модернізувати всю систему теплопостачання», - сказав на зустрічі Ігор Терехов і підкреслив, наскільки важлива для Харкова співпраця зі Світовим банком.

Сторони домовилися про нові віхи взаємодії і про залучення інвестицій наступного року.

Друкувати
Останні новини