У Харкові готують до відкриття новий дитсадок
23 березня 2016 12:57 Освіта
У Харкові готують до відкриття новий дитсадок Ремонтні роботи проводять в дитячому садку №108 на Салтівці, відкриття якого заплановано до Дня міста.

Дитячий садок на вул. Дружби народів, 219 закрили в 1997 році. Потреби в ньому тоді, в зв'язку зі спадом народжуваності, не було. Приміщення зайняли орендарі і спортивна школа. Цього року, після звернень батьків, дитсадок вирішили відновити.

Як повідомив начальник групи технічного нагляду Департаменту освіти Олег Костюшин, спортшколу перевели в сусідню будівлю, в якій також зробили ремонт, а орендарі вже почали звільняти приміщення. За словами Олега Костюшина, в новому дитячому саду заплановано відкриття трьох груп - ясельної і двох дошкільних, які зможуть прийняти близько 70 дітей.

«У будівлі вже замінено вікна на нові енергозберігаючі склопакети, відремонтовано покрівлю. Також замінили всі інженерні мережі, системи холодного і гарячого водопостачання, систему опалення, будуть проведені електромонтажні роботи. Крім того, ведуться оздоблювальні роботи в групах, буде придбаний м'який інвентар та меблі - ліжка, шафи, подушки», - повідомив Олег Костюшин.

Після внутрішніх робіт будівельна бригада займеться благоустроєм прилеглої території: там встановлять огорожу, павільйони, ігровий комплекс, облаштують нові пішохідні доріжки.

Всього в Харкові цього року з урахуванням нового дитячого садка планується відкрити 17 нових груп у 12 дошкільних закладах освіти, що дозволить створити місця для 400 дітей.

Олег Костюшин також нагадав, що в рамках міської програми розвитку освіти на 2016 рік виділено кошти на заміну вікон в школах і дитсадках, на встановлення дитячих майданчиків та інші заходи з благоустрою. Проводити роботи в установах освіти будуть виходячи з першої необхідності: в одній установі відремонтують туалети, в іншій - покрівлі, в третій - замінять вікна.


Друкувати
Останні новини