У Харкові через стихію впало 700 дерев (доповнено, оновлено)
19 квітня 2017 11:17 Місто
У Харкові через стихію впало 700 дерев (доповнено, оновлено) Шість дитячих садків, дві школи і 40 багатоквартирних будинків були знеструмлені в Харкові через стихію, яка сталася 18-19 квітня.

Про це сьогодні, 19 квітня, на сесії Харківської міської ради повідомив міський голова Геннадій Кернес.

Також знеструмлено більше тисячі приватних будинків. Як зазначив міський голова через стихію в місті впало 700 дерев та більше 2 тис. великих гілок.

«Нам зараз потрібно працювати і ліквідувати наслідки стихії», - підкреслив Геннадій Кернес.

За даними Департаменту житлового господарства, над ліквідацією наслідків снігопаду працюють близько 60 бригад різних комунальних служб, які розпилюють і вивозять повалені дерева і гілки, в роботі задіяно 80 бензопил. Найбільше дерев впало у Московському (213), Київському (115) і Шевченківському (100) районах, а великих гілок - у Немишлянському (419), Київському (383) і Московському (256) районах.

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, електропостачання дошкільних навчальних закладів та шкіл вже відновлено.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я, з учорашнього дня в усі пологові будинки та стаціонарні відділення дитячих лікарень Харкова подається тепло.

Теги:
Друкувати
Останні новини