У Харківському зоопарку відсвяткували 20-річчя слонихи Тенді
19 липня 2018 12:06 Екологія
У Харківському зоопарку відсвяткували 20-річчя слонихи Тенді Слонисі Тенді, яка живе у Харківському зоопарку, сьогодні, 19 липня, виповнилося 20 років.

Тенді народилася у 1998 році в Одеському зоопарку. Харківським зоологам її передали 7 жовтня 2000 року.

«Коли Тенді приїхала у зоопарк, її зріст був 1,5 м, а вага - 770 кг. Тенді відрізнялася грайливим характером, але спочатку лякалася кожного шелесту і намагалася сховатися від «небезпеки» за співробітників зоопарку, які доглядали за нею. Зараз Тенді підросла до 2,2 метра і важить близько 3 тонн. Змінився і характер: слониха стала більш спокійною, хоча іноді поводиться, як маленька дитина, граючись і обсипаючись піском, або вередує, якщо щось не подобається. Улюблена розвага Тенді - купання з шланга, з їжі - банани і буряк», - розповіли у зоопарку.

На честь дня народження слонихи у зоопарку виклали напис «Тенді 20» і зробили квіткове серце з кавунами, динями, бананами, буряком, морквою і яблуками, якими Тенді поласувала.

Нагадаємо, що у Харківському зоопарку триває комплексна реконструкція, завершити яку можуть вже через два роки. Там впровадять сучасні підходи в роботі, у тому числі щодо поводження з тваринами. Передбачається, що між відвідувачами і вихованцями зоопарку будуть максимально прибрані клітки і бар'єри, де це можливо, і з'являться зоогеографічні зони. Наприклад, там будуть «Стежка тигра», «Дика Австралія», «Африканська савана», «Амазонський ліс», «Річкові берега», «Планета мавп», «Королівство слонів» та ін. Також на території зоосаду буде побудований океанаріум і оновиться колекція тварин. Зокрема, до Харкова у рамках програми Європейської асоціації зоопарків та акваріумів безкоштовно передадуть пінгвінів, білих ведмедів і жирафів. 


Друкувати
Останні новини