У харківському ліцеї мистецтв реконструювали спортмайданчик
07 листопада 2018 10:47 Освіта
У харківському ліцеї мистецтв реконструювали спортмайданчик Відкриття спортивного майданчика після реконструкції пройшло 6 листопада у Харківській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням окремих предметів №133 «Ліцей мистецтв».

У заході взяли участь заступник голови Адміністрації Київського району Володимир Івлєв, представники районних управління освіти і батьківського комітету. Вони побажали школярам нових спортивних досягнень і перемог.

На святі також були присутні кращі спортсмени навчального закладу, майстри спорту України, учасники і переможці чемпіонатів Європи, призери міжнародних турнірів в Польщі, Словаччині, Естонії, Україні, а також учні, вчителі, батьки.

У перший день на новому майданчику виступили бадмінтоністи - учні ліцею, майстри та кандидати в майстри спорту, збірна команда зі спортивної аеробіки, танцювальний колектив, гімнасти. Серед учнів 6-х класів провели спортивні змагання.

Нагадаємо, що в Харкові триває реконструкція стадіонів та майданчиків для занять спортом. Зокрема, в більш ніж 70-ти харківських школах вже створені сучасні стадіони з футбольними полями зі штучним покриттям, баскетбольними, волейбольними майданчиками, доріжками для бігу та тренажерами.

Друкувати
Останні новини