У Харківській школі №105 з'явилася ресурсна кімната
16 листопада 2017 17:09 Освіта
У Харківській школі №105 з'явилася ресурсна кімната Відкриття ресурсної кімнати - приміщення для учнів з особливими освітніми потребами - відбулося сьогодні, 16 листопада, в Харківській загальноосвітній школі №105.

У цьому навчальному закладі з 1 вересня почав працювати інклюзивний клас, в якому навчаються двоє школярів з особливими освітніми потребами. Ресурсна кімната складається з навчальної, ігрової, соціально-побутової зон та зони відпочинку. Там діти можуть розвивати простіші життєві навички, вчитися, відпочивати, гратися.

У заході взяли участь перша леді України Марина Порошенко та голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

«Ресурсна кімната - це необхідна частина інклюзивної форми освіти в школі. Вона дає можливість дітям із особливими навчальними потребами займатися за індивідуальним планом розвитку з корекційними педагогами. Тут дитина отримуватиме корекційні послуги, які нададуть їй можливість у майбутньому почуватися більш адаптованою», - зазначила Марина Порошенко.

До кінця року по всій країні відкриють більше 10 подібних кімнат, а в Харківській області в 2018 році - ще 15.

Друкувати
Останні новини