У Харківській філармонії пройде фестиваль класичної та сучасної музики
16 квітня 2018 12:18 Культура
У Харківській філармонії пройде фестиваль класичної та сучасної музики VI Міжнародний фестиваль класичної та сучасної музики «Kharkiv Contemporary-2018» пройде з 18 по 21 квітня у Харківській обласній філармонії (вул. Римарська, 21).

Відкриє фестиваль 18 квітня концерт хорової музики. У програмі - «Літанії до чорної Рокамадурської Богоматері» Франсіса Пуленка, вісім французьких пісень Франсіса Пуленка, «Бліскавиці прозріння» Віктора Мужчиля, «Magnificat» Джона Раттера. Виконавці - жіночий склад камерного хору Харківського музичного училища імені Б. М. Лятошинського, вокальний ансамбль старовинної музики «Cantus Firmus» кафедри хорового диригування Харківського національного інституту мистецтв імені І. П. Котляревського, Академічний хор імені В.Палкіна.

19 квітня пройде концерт баянної музики. У філармонії виступить квартет баяністів імені Миколи Різоля Національної філармонії України. У концерті прозвучить як класична, так і сучасна музика.

20 квітня відбудеться концерт джазового тріо «Rémi Panossian Trio». Засновник джаз-бенду, піаніст Ремі Паноссян виступав на міжнародних джазових фестивалях, в тому числі на престижному «Vienna Jazz Festival». Французька академія джазу нагородила спільну роботу Паноссяна з контрабасистом Жульєном Дуту премією «Кращий новий талант».

21 квітня на закритті фестивалю виступлять академічний хор ім. В.Палкіна та симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії. Прозвучать «Шість п'єс для оркестру» Альбана Берга, концерт для флейти з оркестром «Скажіть, чи чарівна флейта?» Володимира Рунчака, «Gloria» для сопрано, мішаного хору та оркестру Франсіса Пуленка.

Зазначимо, що «Kharkiv Contemporary» проходить з 2013 року за підтримки Харківської філармонії, Австрійського культурного форуму (Österreichisches Kulturforum), Національної спілки композиторів України та концертної серії «Нова музика в Україні».

З більш детальною інформацією про фестиваль можна ознайомитися на сайті Харківської філармонії.

Друкувати
Останні новини