У кастингу «Kharkiv Fashion» взяли участь близько 200 дівчат
13 березня 2019 09:27 Місто
У кастингу «Kharkiv Fashion» взяли участь близько 200 дівчат Кастинг моделей для показів «Kharkiv Fashion 2019» пройшов на Арт-заводі «Механіка».

У ньому взяли участь близько 200 дівчат з модельних агентств Харкова, непрофесійні моделі і моделі plus size. За підсумками кастингу у показах візьмуть участь близько 70 з них.

Як зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, дизайнери не тільки вибрали моделей, які відповідають настрою і образам їхніх колекцій, але й відкрили нові обличчя. 

«На подіум «Kharkiv Fashion 2019» вийде третина учасниць кастингу. Хтось із дівчат вже має модельний досвід, хтось спробує свої сили вперше. Впевнена, на подіумі все будуть виглядати гідно - наші хореографи та постановники шоу допоможуть у цьому», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, що «Kharkiv Fashion 2019» пройде 21-23 березня на Арт-заводі «Механіка». Захід об'єднає покази, освітній форум з лекціями від провідних експертів модної індустрії України, а також майстер-класи. 

«Kharkiv Fashion 2019» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради з ініціативи Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Друкувати
Останні новини