У Харкові пройшов Парад вишиванок
24 серпня 2013 15:01
У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові до Дня Незалежності України сьогодні, 24 серпня, пройшов Парад національної вишиванки.

Збір учасників маршу стартував у сквері «Стрілка», в місці злиття річок Харків і Лопань. Харків'яни, одягнені у вишиванки різних видів, зібралися біля нещодавно відкритого тут пам'ятника апостолу Андрію Первозванному.

Перед початком параду його учасники провели фотосесію. Крім того, всі бажаючі могли прикрасити обличчя малюнками, що символізують День Незалежності України, - зображеннями державного прапора, тризубами, а також сердечками та іншою святкової символікою.

Зі скверу «Стрілка» учасники Параду вишиванок пройшли урочистою ходою до пам'ятника Тарасу Шевченку на вул. Сумській, де пізніше розпочалась святкова програма. По ходу проходження колони до активістів приєднувалися перехожі.
    У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок У Харкові пройшов Парад вишиванок
Друкувати
Останні новини