У Фрунзенському районі пройшли навчання сил цивільного захисту та рятувальників
30 липня 2015 18:08 Суспільство
У Фрунзенському районі пройшли навчання сил цивільного захисту та рятувальників Навчання сил цивільного захисту та районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій пройшли сьогодні, 30 липня, у Фрунзенському районі, на території заводу «Хладопром».

У ході навчань були відпрацьовані питання ліквідації аварії, в результаті якої стався витік близько 30 т аміаку, що знаходиться в мережах холодильної установки заводу. При цьому фахівці враховували, що поширення парів аміаку можливе в напрямку міських кварталів, об'єктів інфраструктури, підприємств торгівлі, що у прогнозованій зоні хімічного забруднення може перебувати більше 1800 чоловік, і що на небезпечній відстані розташовані три станції метрополітену з загрозою потрапляння забрудненого повітря у вентиляційні шахти.

Під час навчань рятувальники розгорнули штаб ліквідації. Після евакуації людей на підприємстві працювали хіміки, а для гасіння загоряння, в результаті якого стався витік аміаку, підключили пожежний потяг. У той же час поливні машини комунальних служб заливали водою місце поширення хмари аміаку, щоб осадити речовину.

За підсумками навчань в Адміністрації Фрунзенського району відбулося засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому детально розібрали дії всіх міських служб на випадок, якщо така ситуація виникне.

Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов за результатами засідання комісії та практичних навчань оцінив злагодженість дій всіх служб і відзначив їх оперативну роботу.

«Місто готове до таких ситуацій. Всі підрозділи і служби впоралися з тим завданням, яке було поставлене», - зазначив заступник мера.

Також під час засідання КНС було порушене питання запобігання наслідків можливої ​​надзвичайної ситуації, яка могла б виникнути в результаті стихії. Так, представники служб обговорили план евакуації людей, відновлення руху транспорту, ліквідацію наслідків, пов'язаних з підтопленням.

Друкувати
Останні новини