Цього року в Харкові вже відремонтовано 60 під'їздів
09 лютого 2018 12:28 ЖКГ
Цього року в Харкові вже відремонтовано 60 під'їздів З початку 2018 року в багатоповерхових будинках Харкова було відремонтовано 60 під'їздів.

Про це сьогодні, 9 лютого, повідомив заступник директора КСП «Інженерні мережі» Павло Гладуненко.

За його словами, роботи зараз ведуться в усіх районах міста. Наприклад, у другому під'їзді будинку №64 по пр. Перемоги ремонт йде третій день. Торік у цьому під'їзді були встановлені нові вікна та відремонтована вхідна група, а тепер будуть замінені світильники, впорядковані мережі провайдерів, відремонтовані поручні на сходових маршах. Також планується оновити стіни, а саме: зняти старий лакофарбовий шар, обробити поверхню бетоноконтактом, нанести шагрень і потім пофарбувати водоемульсійною фарбою.

Як зазначив Павло Гладуненко, зазвичай ремонт під'їзду в 9-поверховому будинку займає приблизно три тижні, у 12-поверховому - до чотирьох тижнів, у 16-поверховому - місяць.

«Якщо минулого тижня почався ремонт у 160 під'їздах, то зараз це вже 200 під'їздів по всьому місту, при цьому 60 вже здані. Загалом цього року планується відремонтувати 1200 під'їздів, а торік, як ви пам'ятаєте, була відремонтована тисяча під'їздів», - повідомив Павло Гладуненко.

Друкувати
Останні новини