Світлана Горбунова-Рубан привітала «Слобідський край» зі 100-річчям
17 березня 2017 16:21 Культура
Світлана Горбунова-Рубан привітала «Слобідський край» зі 100-річчям Урочистості, присвячені 100-річчю від дня заснування газети «Слобідський край», пройшли сьогодні, 17 березня, в Театрально-концертний центрі.

З ювілеєм колектив газети привітала заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона зазначила, що всі роки свого існування видання привертає читачів різних поколінь і різних соціальних станів, тому що кожен з них знаходить для себе цікаві матеріали.

«За ці сто років у газети були різні назви, в країні відбувалися різні події, були різні суспільно-політичні течії. Але видання зберегло свій стиль і як і раніше захоплює читача. Це говорить про стійкість філософії тих людей, хто цю газету готує, і тих, хто на неї чекає», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Також на сцені оперного театру головного редактора Ларису Гнатченко і весь колектив газети «Слобідський край» прийшли привітати керівники області, депутати різних рівнів, представники вищих навчальних закладів Харкова та багато інших.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, на якому виступили творчі колективи міста та області. У фойє працювала виставка, присвячена історії газети.

Довідка. «Слобідський край» - найстаріше видання Харківщини й єдина україномовна газета в Харкові. Перший номер вийшов 10 (23) березня 1917 року під назвою «Пролетарій». Згодом видання перейменували на «Комунар», потім - на «Харківський пролетар». З 1934 року газета називалася «Соціалістична Харківщина». Свою нинішню назву видання отримало на початку 1990-х років. «Слобідський край» - офіційний друкований орган Харківської обласної ради. Виходить тричі на тиждень.

Друкувати
Останні новини