Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією
26 березня 2011 10:54
Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Харківський міський голова Геннадій Кернес бере участь у загальноміському суботнику на об'єкті в районі перетину пр. Московського та вул. Харківських дивізій.

«Сьогодні ми продовжуємо послідовну роботу з наведення порядку в Харкові в рамках двомісячника «Зелена весна-2011», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес. - Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник, це людина з активною громадянською позицією. Запрошую всіх жителів нашого міста взяти участь у цьому двомісячнику. Один у полі не воїн, а всі ми, харків'яни, об'єднавшись, можемо зробити багато чого. Харків - це місто, в якому ми живемо. І любити його, працювати для людей - наш девіз».

    Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією Геннадій Кернес: Кожен, хто вийшов сьогодні на суботник - людина з активною громадянською позицією
Друкувати
Останні новини