Стан постраждалих під час вчорашнього вибуху, як і раніше, важкий і вкрай важкий (оновлено)
23 лютого 2015 11:57 Оперативна інформація
Стан постраждалих під час вчорашнього вибуху, як і раніше, важкий і вкрай важкий (оновлено) Четверо постраждалих під час вибуху біля Палацу спорту напередодні вдень, які знаходяться в міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова, пережили цю ніч, але як і раніше, залишаються у важкому стані.

Про це сьогодні, 23 лютого, повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що двоє з них, як і раніше, залишаються у вкрай важкому стані, у тому числі і 15-річний підліток, який з учорашнього дня перебуває в комі. Другий потерпілий - 18 річний хлопець, у нього поранення черевної порожнини, тобто пошкоджені внутрішні органи.

Що стосується решти постраждалих, то в реанімації міської клінічної лікарні №17 залишаються два пацієнти, ще троє перебувають у звичайних палатах. Всі вони в стабільному стані. Серед пацієнтів міської лікарні №17 - три бійці спецбатальйону «Харків-1», один міліціонер і одна 16-річна дівчина, у якої поранення стегна. Одна людина перебуває в міській лікарні №25 і один 15-річний потерпілий - в обласній дитячій клінічній лікарні. Всі пацієнти, постраждалі під час теракту, забезпечені всім необхідним лікуванням і медикаментами.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що заявок на чергування «швидких» на час заходу від організаторів мітингу не надходило. Після вибуху машини швидкої допомоги приїхали на місце подія протягом 6-7 хвилин.

За словами заступника міського голови, з 11 постраждалих - п'ятеро неповнолітніх. «Неповнолітні в таких заходах без батьків брати участь не повинні. Ми доручили відповідним службам дізнатися, як вони там опинилися і з ким вони були. Якщо вони були з батьками - відповідальність за їх безпеку лежить на батьках, якщо вони були там самі - відповідальність лежить на організаторах заходу», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Друкувати
Останні новини