Соціальні працівники Харкова поїдуть ділитися досвідом з колегами з інших міст
01 червня 2018 10:47 Анонс
Соціальні працівники Харкова поїдуть ділитися досвідом з колегами з інших міст Представники соціальної сфери Харкова з 2 по 7 червня відвідають Чернігів, Рівне та Луцьк для обміну досвідом в реалізації соціальної політики.

У заході візьмуть участь представники Департаменту праці та соціальної політики, працівники комунальних установ соціальної сфери міста, вчені, а також лідери громадських об'єднань - партнерів міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа».

Візит харківської делегації в інші міста країни проводиться для обміну кращим досвідом реалізації соціальної політики, розвитку партнерських відносин між органами місцевого самоврядування та недержавними організаціями різних регіонів України.

В ході візиту учасники харківської делегації зустрінуться з фахівцями соціальної сфери, працівниками управлінь праці та соціального захисту населення, представниками недержавних організацій соціальної спрямованості, відвідають комунальні соціальні установи.

Від'їзд делегації відбудеться 2 червня о 8:00 від будівлі Будинку рад (вул. Сумська, 64).

Зазначимо, захід реалізується в рамках соціального проекту «Інститут соціальної політики» - «Слобожанщина, Полісся і Волинь - разом: кращі практики в соціальній політиці». Саме цей проект став переможцем щорічного конкурсу соціальних проектів для громадських організацій соціального спрямування, який проводить Департамент праці та соціальної політики.

Друкувати
Останні новини