«Скрипаль на даху» повернувся на своє місце
15 березня 2017 13:25 Місто
«Скрипаль на даху» повернувся на своє місце Скульптуру «Скрипаль на даху» встановили сьогодні, 15 березня, на будівлі на пл. Конституції, 18/2 - на місці, де вона була встановлена раніше.

Як зазначив перший заступник міського голови Ігор Терехов, скульптура справедливо була повернута на своє місце з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса і депутатів від партії «Відродження». Її скульптором став Сейфаддін Гурбанов, який зробив копію попереднього «скрипаля на даху», що стояв на цьому місці до 8 листопада 2016 року.

«Це правильно, що «скрипаль» зайняв своє звичайне місце. Всі харків'яни звикли, що він там стоїть. Були довгі дебати з цього приводу. Харківський міський голова Геннадій Кернес пообіцяв встановити скульптуру на своєму місці і виконав свою обіцянку», - зазначив Ігор Терехов.

Він також повідомив, що будівля, на якій з ініціативи керівництва концерну «АВЕК» була встановлена ​​стара скульптура скрипаля, зараз знаходиться у заставі в банку.

Зазначимо, що скульптура «скрипаль на даху» була встановлена ​​2003 року на будівлі за адресою: пл. Конституції, 18/2 - навпроти Національного університету мистецтвв, і демонтована 8 листопада 2016 року.


Друкувати
Останні новини