Школи естетичного виховання дали звітний гала-концерт
16 травня 2017 18:47 Культура
Школи естетичного виховання дали звітний гала-концерт Гала-концерт міських шкіл естетичного виховання відбувся сьогодні, 16 травня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Концерт, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, пройшов під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Найталановитішим учням шкіл естетичного виховання вручили Подяки міського голови. Також дітям, їхнім педагогам і батькам передали від міського голови вітання з успішним навчальним роком.

«Дорогі діти, шановні батьки та педагоги. Вітаю всіх, кого зібрало в цей день свято дитинства. Світ прекрасний, тому що в ньому є музика. Світ досконалий, тому що в ньому є діти. Давайте, ми, дорослі, будемо робити все, щоб не розчарувати дитячих надій. Адже талант проявляється лише в атмосфері тепла і турботи. Я пишаюся тим, що наші діти такі талановиті, а харківські школи естетичного виховання - провідні в регіоні і одні з кращих в країні», - було сказано у вітанні міського голови.

У концерті взяли участь хори, оркестри, ансамблі та виконавці музичних шкіл міста, а також хореографічні колективи. Вперше на гала-концерті виступив народний хор «Класик» музичного відділення для дітей з вадами зору Дитячої музичної школи № 13 ім. Миколи Коляди.

У виконанні юних музикантів прозвучали класичні, фольклорні, джазові та естрадні твори. Оркестр народних інструментів Дитячої школи мистецтв №6 разом з солістами - ученицею, володаркою стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» Діаною Полеводіною та композитором, заслуженим артистом України Володимиром Соляніковим - виконали «Ноктюрн» Арно Бабаджаняна. Вперше для цього концерту підготували програму зведені ансамблі домристів і акордеоністів музичних шкіл Харкова.

У фойє театру глядачі змогли побачити виставку робіт учнів Харківської дитячої художньої школи №1 ім. Іллі Рєпіна, Дитячої художньої школи №2 ім. Петра Левченка, Дитячої школи мистецтв №6 і Школи сучасних театрально-сценічних напрямів.

Друкувати
Останні новини