Рятувальники провели навчання для завучів харківських шкіл
16 березня 2015 16:33 Освіта
Рятувальники провели навчання для завучів харківських шкіл Викладачі Національного університету цивільного захисту України сьогодні, 16 березня, провели навчально-тренінгові заняття для завучів харківських шкіл та методистів управлінь освіти, відповідальних за безпеку життєдіяльності.

Тренінг пройшов в школі №123 для завучів та методистів з Московського, Комінтернівського, Орджонікідзевського, Фрунзенського та Червонозаводського районів.

Заняття провели старші викладачі кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ Євген Стецюк та Олександр Ігнатьєв. Педагоги прослухали лекції про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, а також план дій у випадку вибуху хімічно небезпечних речовин. Також рятувальники ознайомили їх із засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри від хімічно небезпечних речовин і радіонуклідів.

Нагадаємо, що 13 березня такий же тренінг для завучів та методистів з інших районів міста пройшов в школі №150. Заняття провели в рамках акції «Азбука рятувальників». За два дні до акції залучили понад 250 педагогів з 150 освітніх установ Харківщини.

З 4 квітня у всіх районах Харкова стартують Дні цивільного захисту для директорів міських шкіл.

Друкувати
Останні новини