Редактором «Вікіпедії» може стати кожен харків'янин
19 серпня 2011 13:11
Редактором «Вікіпедії» може стати кожен харків'янин   Тематичний місяць Харківщини оголошено з 22 серпня до 18 вересня в українській «Вікіпедії».

Як повідомив виконавчий директор громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич, основна мета проекту - зробити україномовну  «Вікіпедію» більшою, цікавішою, якіснішою.
«У нас поки що мало енциклопедистів, які пишуть з Харкова. Ми сподіваємося, що цей проект дасть можливість збільшити і кількість статей про Харківщину, про її пам'ятні місця і персони, і кількість людей, які писатимуть у «Вікіпедію». Тепер в українську «Вікіпедію» пишуть близько 1700 енциклопедистів. Додасться ще 10-20-30 чоловік - ми будемо щасливі», - зазначив виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич.
Учасники акції, які мають намір оновлювати й додавати статті про Харківщину у «Вікіпедії», планують зустрітися 27 серпня о 16:00 під Градусником. «На зустрічі обговорюватимуть, які статті потрібно доповнити і написати. Якщо в ній візьмуть участь 15-20 чоловік, які потім напишуть або доповнять статті у «Вікіпедії», - чудово. Наприклад, за підсумками місячника в Житомирщині, у «Вікіпедії» додалося близько 200 статей, з'явилося 40 нових редакторів. Буде чудово, якщо акція, присвячена Харківщині, дасть подібні результати», - підкреслив Юрій Пероганич. Він також нагадав, що статті про Харківщину можна писати будь-якою з 280 використовуваних у «Вікіпедії» мовою і редактором може стати кожен, у кого є таке бажання.

Довідка. Українська «Вікіпедія» містить понад 300 тис. статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щодня в українській «Вікіпедії» переглядають понад мільйон сторінок. Українська «Вікіпедія» посідає 15-те місце серед усіх мовних розділів «Вікіпедії». «Вікіпедія» посідає сьоме місце в світі і дев'яте в Україні за відвідуваністю серед усіх Інтернет-ресурсів.
 
Друкувати
Новини по темі:
Останні новини