Представники міської влади виїжджають у школи, реагуючи на прохання батьків
02 листопада 2018 13:44 Освіта
Представники міської влади виїжджають у школи, реагуючи на прохання батьків Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 2 листопада, відвідав школу №176 на вул. Тобольській.

Школа №176 - початкова, в ній навчаються діти з 1-го по 4-й клас. У понеділок на зустрічі з батьківською громадськістю Шевченківського району першому віце-меру повідомили, що після сильних дощів і під час танення снігу шкільний двір підтоплює. Тому Ігор Терехов, представники комунальних служб, директор Департаменту освіти Ольга Деменко і глава Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський приїхали сьогодні в школу, щоб подивитися, як вирішити цю проблему.

За підсумками візиту прийшли до висновку, що тимчасові заходи тут не допоможуть і необхідно виконати капітальні роботи. Як повідомив Ігор Терехов, профільні служби зараз розпочнуть проектування, а будівельний процес почнуть навесні.

«Проблема полягає в тому, що біля прилеглих будинків так влаштовані зливостоки, що вода накопичується і ллється прямо на подвір'я школи. Прийняли рішення приступити до проектування, облаштуємо нові зливостоки, новий тротуар, буде піднято бордюр. Тут прекрасно упорядкований шкільний двір: є дитячі майданчики, спортивні, і, звичайно, коли потрапляє вода, діти не можуть гратися, але ми вирішимо цю проблему, і буде облаштований комплекс зливостоки. Погодні умови зараз, на щастя, хороші, і грудень очікується порівняно теплим. Тут потрібно підійти до питання комплексно, щоб створити комфортні умови для дітей», - зазначив Ігор Терехов.

Директор школи №176 Ірина Петренко повідомила, що поки це нагальна проблема для навчального закладу. В останні роки було відремонтовано покрівлю, замінено частину вікон, встановлений ​​новий дитячий майданчик, а в цьому році перекладено 16 м мереж. За її словами, зустрічі представників міської влади з батьками дають результат.

«Це приклад відвертого діалогу. Батьки не бояться звернутися зі своїми проблемами. Вони турбуються не тільки про навчально-виховний процес, а й про господарські потреби - і в школі і біля школи, щоб дітям було комфортно. Це вільне спілкування з представниками влади», - сказала Ірина Петренко.

Як повідомив Ігор Терехов, на наступний рік у міському бюджеті закладуть кошти на те, щоб замінити старі вікна, які залишился в школі, і відремонтувати вхідну групу.

Також сьогодні перший віце-мер відвідав ясла-дитячий садок №230 «Лісова казка», який нещодавно почав працювати поруч зі школою. 22 серпня дитячий садок відкрив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Ігор Терехов зазначив, що дітям комфортно в дитячому садку, і повідомив, що на сьогоднішній день практично вся соціальна сфера міста підключена до опалення.

Нагадаємо, що в планах міської влади - провести зустрічі з батьками школярів і вихованців дитячих садків у всіх районах міста. Уже пройшло п'ять таких зустрічей.

Друкувати
Останні новини