Представники ЄБРР готують у Харкові договір про інвестування в будівництво метро
13 березня 2017 15:34 Міжнародне співробітництво
Представники ЄБРР готують у Харкові договір про інвестування в будівництво метро Делегації Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку для підготовки фінального договору про кредитування будівництва метро в Харкові в бік Одеської проводять зустрічі з метробудівниками, вивчають фінансову і технічну готовність міських служб до початку проекту.

13 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з групою керівників Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку в рамках підготовки підписання кредитного договору для продовження лінії метро в бік Одеської. Він передбачає будівництво двох станцій, електродепо та закупівлю нового рухомого складу. Вартість всього проекту, за участю міського бюджету та інших інвесторів, - понад 300 мільйонів євро.

За словами Марка Магалецького, керівника сектору інфраструктури в Україні ЄБРР, проект пройшов більшу частину необхідних експертиз і технічних узгоджень. На черзі - схвалення Міністерства фінансів і Кабінету міністрів, необхідні для фінансування європейськими інвесторами муніципальних проектів. «Робота йде за графіком, і якщо уряд ухвале потрібне рішення, договір буде підписаний у 2017 році», - зазначив Марк Магалецький.

«Дякую вам за те, що ви разом з нами вірите в успіх нашої співпраці. Ми підготували нове звернення до Кабінету міністрів, щоб були виконані необхідні процедури, і ми стартували», - сказав на початку зустрічі Харківський міський голова.

За його словами, дохідна частина бюджету Харкова збільшилася вдвічі - до 18 мільярдів гривень, і можливості децентралізації дозволяють відновлювати і будувати нові інфраструктурні об'єкти.

«Ми маємо намір зробити все, щоб продовжилося відродження Харкова, поліпшення умов життя громади, від імені якої ми працюємо. Лінія метро в бік Одеської планувалася давно, її необхідність і затребуваність підтверджена розрахунками фахівців. Торік ми відкрили нову, 30-ту, станцію метро «Перемога», побудовану повністю і тільки за кошти міста. Це підтверджує нашу компетентність і вміння працювати на результат», - сказав Геннадій Кернес.


Друкувати
Останні новини