Понад 100 тисяч дітей отримають подарунки до Нового року
04 грудня 2017 17:16 Суспільство
Понад 100 тисяч дітей отримають подарунки до Нового року У Харкові понад 100 тис. учнів початкової школи та вихованців дитячих садків отримають подарунки на новорічні свята.

Про це сьогодні, 4 грудня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко. За її словами, новорічні подарунки також передадуть у приватні установи освіти. Ця ініціатива міської влади підтримується з минулого року - подарунки повинні передати кожній дитині.

Як повідомила директор Департаменту освіти, також для дітей у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка з 25 по 28 грудня, 30 грудня і з 2 по 5 січня пройде серія новорічних вистав. Цього року для школярів готують новий мюзикл-фентезі «Русалонька». У ньому братимуть участь близько 400 вихованців театральних, хореографічних та циркових колективів міста (для них міська рада організує харчування). Очікується, що вистави відвідають понад 39 тис. дітей.

26 і 27 грудня в оперному театрі відбудуться чотири вистави для дітей пільгових категорій. Як повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, квитки на концерти діти отримають у школах, в оперному театрі їм теж дадуть подарунки. Всього їх отримають 8 тис. 31 дитина з багатодітних, малозабезпечених та інших сімей пільгових категорій. 300 дітям, які не зможуть прийти в театр за станом здоров'я, тому що обмежені в своїх фізичних можливостях, новорічні подарунки привезуть додому.

В цілому в місті готують велику святкову новорічну програму. Заходи пройдуть не тільки в оперному театрі, а й на пл. Свободи, в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького, в міських Будинках культури, бібліотеках, в усіх районах  міста. Також на ці дні заплановано безліч спортивних змагань.

Друкувати
Останні новини