Поділися ідеєю з харківськими інвесторами - зароби свій перший капітал
27 травня 2014 10:33
Поділися ідеєю з харківськими інвесторами - зароби свій перший капітал Форум ідей «First capital» пройде 28 травня у Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця (пр. Леніна 9а).
Як повідомили організатори, форум ідей - це можливість для починаючого підприємця знайти інвестора для реалізації своїх бізнес-планів. Всі перспективні ідеї харків'ян вислухають фахівці в різних галузях бізнесу.

Захід відкритий для всіх, хто цікавиться стартапами, підприємництвом і передовими технологіями. Щоб отримати можливість презентувати свій проект на форумі ідей «First capital» необхідно зареєструватися на сайті «Fcapital.biz» (посилання на форму реєстрації користувача - http://fcapital.biz/registration.php), додати проект на сайт (посилання на додавання проекту - http://fcapital.biz/project.php?action=new), а на сторінці опису проекту натиснути на кнопку «Форум ідей First capital». На завершення необхідно вказати свої контакти на сторінці реєстрації проекту та натиснути кнопку «Відправити заявку». Участь у форумі - безкоштовна.

Початок заходу - о 15:00.

Форум ідей проходить за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Друкувати
Останні новини