Почався масштабний конкурс для школярів «Ми - господарі Євро-2012»
Масштабна конкурсна програма «Ми - господарі Євро-2012» почалася на всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua».
Її організаторами виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua».
Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно зареєструватися на сайті www.shodennik.ua. Уже стартував перший етап вікторини, присвячений історії Чемпіонату Європи з футболу. Учасникам потрібно відповісти на п'ять питань. Переможець першого етапу отримає в подарунок офіційний м'яч чемпіонату «Tанго 12» з автографом улюбленого футболіста.
Крім того, на цьому самому порталі вже почався конкурс «кричалок» - слоганів, пісень і віршів на підтримку збірної України на Євро-2012.
