Перереєстрація жителів на нових територіях Харкова почнеться після виборів
11 вересня 2012 14:23
Перереєстрація жителів на нових територіях Харкова почнеться після виборів Перереєструвати громадян на приєднаних до Харкова територіях будуть після парламентських виборів 28 жовтня.

Про це повідомили сьогодні, 11 вересня, на першому засіданні робочої групи з розгляду питань, пов'язаних зі зміною меж міста Харкова.

Як уточнив директор Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони Валентин Топчій, ця процедура буде безкоштовною. Крім того, за своїм бажанням громадяни зможуть перереєструвати транспортні засоби.

Усього на приєднаних до міста територіях проживає 8128 чоловік. Більшість з них отримає нові адреси. Це пов'язано з тим, що понад 90 вулиць, провулків та в'їздів зі 140 перейменують. Як повідомив відповідальний секретар міської комісії з питань топоніміки й охорони історико-культурного середовища Олексій Хорошковатий, це пов'язано з тим, що їхні назви дублюють уже наявні в Харкові. Наприклад, це вулиці Миру, Джерельні, Спортивні та ін.

За словами директора Департаменту транспорту і зв'язку Сергія Дульфана, у зв'язку зі зміною межі міста пасажирів приєднаних населених пунктів і територій обслуговуватиме міський пасажирський транспорт. Також пересунуть знаки, які вказують на в'їзд і виїзд з міста.

Крім того, як повідомив Сергій Дульфан, жителі приєднаних територій автоматично потрапляють до програму телефонізації приватного сектора.

Довідка. Верховна Рада України 6 вересня затвердила нові кордони Харкова. Зокрема, до меж міста включили 4450,58 га і виключили з них 52,32 га. Тож загальна площа Харкова становить 35002,26 га.

Харкову свої землі частково передали 13 селищних та сільрад. Найбільшу кількість земель Харкову передала Кулиничівська селищна рада - 2602,49 га, Пономаренківська сільрада - 809,02 га, Черкасько-Лозівська сільрада - 238,91 га.

За Постанову №11178 «Про зміну і встановлення меж міста Харкова, Дергачівського та Харківського районів Харківської області» проголосували 244 народні депутати.

Друкувати
Останні новини