Харків та Познань готуються до ЄВРО-2012 разом
25 березня 2011 11:37
Харків та Познань готуються до ЄВРО-2012 разом Харків та Познань об'єднали зусилля у підготовці проведення футбольного чемпіонату ЄВРО-2012. Про це на церемонії підписання «Дорожньої карти» між Харковом і польським містом Познань повідомив Уповноважений Президента міста Познань з питань ЄВРО-2012 Міхал Примас.


Згідно Дорожньої карти співпраці, міста планують обмінюватися досвідом з широкого кола питань, що становлять взаємний інтерес. У них входять рекомендації з підготовки стадіонів, тренувальних баз і прилеглих до них територій, а також навчання обслуговуючого персоналу відповідних спортивних об'єктів до проведення матчів фінального турніру УЄФА ЄВРО-2012. При цьому підтримуються двосторонні обміни відповідними фахівцями.
Також в область спільних завдань входить підготовка, спортивної, транспортної, дорожньої та туристичної інфраструктури, умов для роботи засобів масової інформації та журналістів, створення безпеки та охорони правопорядку, забезпечення надання необхідних медичних послуг належної якості та максимальної доступності, навчання волонтерів, впровадження IT-технологій, реалізація спільних проектів і взаємна підтримка.
За словами Міхала Примаса дана «карта» стане основою не тільки взаємин Харкова та Познані у підготовці ЄВРО -2012, а й нагодою для розвитку співпраці і після його проведення.

 

Теги:
Друкувати
Останні новини